CUSTOM DESIGN

Bunlar, yeni bir yere taşınmadan önce yerin uygunluğunu değerlendirmek için uzman mimarlarımız tarafından yapılan yerinde çalışmalardır.

Müşteriye fizibilite, yaklaşık maliyet ve program uygulanır.

Bir alan için gerekli her türlü mobilya tasarımı, o alan ihtiyacımız için özel olarak kullanın.

Atölyeniz gereken renk ve dokuda bazı mobilyalarımız. İhtiyaçlarınız ve deneyimlerinizde işlev şemasına göre alternatif konsept projeleri hazırlanmaktadır.

Fonksiyon belirleme, genel düzen ve mekan yapılanması konularının netleştiği konsept projeleri, tekrarlayıcı olmayan, özgün, çağdaş, sıra dışı ve fonksiyonel tasarımlarla pratik projelerin temelini içerir.

MİMARİ - İÇ MİMARİ UYGULAMA PROJESİ HİZMETİ:
Onaylı konsept projesine uygun olarak, mekanın ihtiyaçları duyabileceği tüm altyapı ve üstyapı gereksinimleri için gereken hazırlanıyor.

Anahtar teslim proje ve uygulama hizmeti; A'dan Z'ye tüm detaylarla ilgileniyor ve hayalinizdeki yeri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sizinle yapılan koordineli çalışmalar için kısa süreli konsept ve uygulama projeleri oluşturunuz.

Proje, hazırlanan şantiye programına uygun olarak organize edilen ekiplerimizle gerçekleştirilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışımız; Özgün konsept, kaliteli işçilik yaratmak ve vaat edilen süre iş sunmak.

Luksdecor, tek bir odada proje ve uygulama sunar. Bu yöntem, tasarım ve inşaat programlarının birleştirilmesine izin verir.

Tasarım aşamasında mimarlarımız, mükemmel müteahhitleri ve kusursuz organizasyonları ile müşteri yüklenicilerimiz tarafından tamamlanan tüm projeler teslim ettiler.

MEKAN ÖZEL MOBİLYA TASARIMI VE İMALAT HİZMETİ:
Bir alan için ihtiyaç duyulabilecek her türlü mobilya, o alan ihtiyaç için özel olarak kullanılmaktadır. Atölyemizde istediğiniz renk ve dokuda mobilya mobilyalarımız, özel mekanizmalar ve aksesuarları ile hekimlerimize yıllardır kalite ve konfor farkını yaşatmaktadır.

Mobilyaların tasarım ve imalat hizmetleri, şirket kurumsal kimliğine uygun olarak yere göre özel olarak kullanılmaktadır.

Dikkat çekici ve detaylı olmasının yanı sıra, ilk izlenimi yaratacaktır. Müşterilerin mekana girdiği ilk saniye, ilgili ilk izlenimlerin gerçekleştiği zamandır. Kurumsal kimlik, farklı tasarım ile ilgili çıkacaktır.

Tüm çözüm ve mobilya modelleri, imalat atölyesinde üretilip monte edilir.

Lüks Mobilya Mobilya & Mimari, Tasarım, İmalat Hizmetleri

Popular Products

Blog