Adres:

Showroom : Natoyolu caddesi Emre sokak. No : 18

 Ümraniye - İstanbul / Türkiye


Üretim : Natoyolu caddesi Aslı sokak. No : 14

Ümraniye - İstanbul / Türkiye


E-posta:

info@luksdecor.com

luksdecor.tr@gmail.com

Telefon:

TEL +90 216606 4979

TEL +90850302 2320

Naber:

 +90536796 97 65

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Pazar

09:00 - 19:00

LÜKSDECOR MOBİLYA TASARIMI

Hakkımızda :

 Lukdecor Mobilya Tasarım ve Mimari Hizmetler Tasarım Geliştirme ...... 

 * * 1985 yılından itibaren mobilya sektörüne Bil Mobilya Dekorasyon markası ile ev mobilyası kategorisinde başlamış ve bugün ikinci nesil ev mobilyalarının yanı sıra Mimalık Hizmetleri, Metal Mobilya, Ofis Mobilyaları ve Otel Mobilyaları Dekorasyonları Lukdecor Furniture Design markası ile. 

 * * Ürünlerimizin tasarımından üretimine kadar tüm aşamalarında titizlikle hareket ediyor, işçilik ve kaliteyi en büyük yatırımımız olarak görüyoruz.

 * * 3000 Mobilya Ustası, Mimarları, Tasarımcılar ve Montajcıları, tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile 100'den fazla üretim tesisinde sizler için çalışır.

. * * Luksdecor, sürekli güncellenen ve her zevke uygun birçok seçenek içeren 5000 üründen oluşan zengin bir koleksiyona sahiptir. Classic, Avengart, Modern, Artdeco, Country tarzları ile; Size Ev, Ofis, Otel, Kafeterya, Bar, Metal Mobilya ürünlerini sunuyoruz. 

 * * Doğru açılarda daha yükseğe ve daha kolay tırmanabileceğinizi simgeleyen modellerimizin mekanınıza değer katacak çizgilerini kullandık.

 ** Her kombinasyonda farklı mekanlar yaratacağınız her noktada rahat edeceğiniz, size ve mekanınıza özel tasarımlar yaptık. 1985 yılından beri yaptığımız işler arasında; Referanslarımız arasında ülkemizde çok sayıda Üst Yetkili ve kişinin bulunması ve ürünlerimizi yıllarca kullanmak bizim için bir onur… Kalite = Müşteri Memnuniyeti diyebiliriz.

 * * Yaşam alanlarımız yani evimiz veya iş yerimiz ruhumuz için önemlidir. Kullandığımız renkler ve mobilya malzemeleri bizi iyi hissettiriyor, rahatlatıyor ve hatta performansımızı artırıyor. Ya da yanlış seçimler ters etki yaratabilir .. 

 * * Evinize ve kurumunuza uygun mobilya ve mimari hizmetler istiyorsanız, profesyonel Usta ve Mimar ekibimiz ile projenizi oluşturabilir, size özel ürünler, yüzlerce ürün çeşidi, evler ve evler için özel tasarım çalışmaları sunabiliriz. ofisler. 

 * * Ürünlerimiz: Ahşap ve derinin mükemmel uyumu ile şıklığın yeni simgesi ... Size söz verdiğimiz lüks konfora teslim olun. Şimdi konfor standardınızı zirveye taşıyoruz ...

* * Zarif ve farklı tasarımı ile yumuşaklığı yeniden yorumluyor ... Evinizde ve ofisinizde misafirleriniz için maksimum konfor tasarlıyoruz.

 * * Alanınızda birçok amaç için kullanılabilecek ahşap ve metal alternatifleri ile size ve misafirlerinize çok yönlü konfor sunacak modellerimiz ile tüm projelerinize profesyonel hizmet vermeye hazırız. 

 * * Online alışveriş sitemizde tüm kategorilerde yaklaşık 5.000 model ile mekanınızın dekorasyonunu tamamlayan tüm ürünler ile keyifli bir alışveriş için bilgisayarınıza veya telefonunuza gidin ve sizleri bekleyin. Hayallerinizdeki mobilyalara sahip olmak için her zaman web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.luksdecor.com piyasa fiyatından daha uygun.