Mağazamızda sunulan ürünlerdeki modelleri aynı kalitede , istediğiniz şekillerde teslimat etmeyi garanti ediyoruz.

Belirlenmiş bir online perakendeci tarafından sunulan ürünlerimiz herhangi yeri için bir , İstemediğiniz bir kalite , tasarım bulursanız, Ürünü yeniden yapmayı garanti ediyoruz.


Kalite Nedir ?
  • Kalite bir mal veya hizmetin belirli ihtiyaçları karşılayabilme yeteneklerini ortaya koyan özelliklerin tamamıdır. Kısaca beklentilere cevap verebilme yeteneğidir.
  • Şartlara ilk defada, zamanında ve her zaman uymaktır.
  • Kalite herkese göre değişen bir kavramdır. Kalite deyince sadece üründe lüks kalite ürün anlamak yanlış olur. Bu yüzden müşteri memnuniyeti tanımını da ortaya atmaktadır.
  • Kalite Koşulsuz müşteri memnuniyetidir.
Müşteri Memnuniyeti Nedir ?

Müşteri şartlarının (beklentilerinin, isteklerinin, şikayetlerinin, önerilerinin) müşteri tarafından karşılanması hakkındaki fikrine denir?

Yani sizin kalite kriterlerinizi müşteri ne nasıl algılamaktadır.

Buna nasıl reaksiyon göstermektedir. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Müşteri Memnuniyeti = Kalite dir.

Kalite ürün veya hizmetin müşteri şartları ile ne derecede uyuştuğunu gösterir. Yani müşteri ürünü veya hizmeti istediği şartlarda alabiliyor mu ne derece karşılanıyor. Buda şu ifadeyi karşımıza çıkarmaktadır .

Herkesin kalite ölçütü farklıdır ve kalite lüksü veya pahalı olanı göstermez. Bunun içindir ki firmalar şirketler veya kuruluşlar hitap ettiği müşteri kitlesini iyi seçmeli ve müşteri kitlesinin istek ve beklentilerine cevap verebilmelidir.

Opportunities