Address:

Mağaza : Natoyolu caddesi , No 165 , Ümraniye / İstanbul / Türkiye

Üretim : Tavukçuyolu Mahallesi ,Çetin Caddesi , Yunus sokak , No 1 Ümraniye / İstanbul / Türkiye

Email:

info@luksdecor.com

luksdecor.tr@gmail.com

Phone:

TEL +90 216 606 4979

TEL +90 850 302 2320

Whatsapp:

 +90 536 796 97 65

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Pazar

09:00 — 19:00

LÜKSDECOR MOBİLYA DİZAYN

Hakkımızda :

Lüksdecor Mobilya Dizayn & Mimarlık Hizmetleri

Tasarım Geliştirme......

Luxury Furniture , Klasik Furniture , Artdeco Furniture ,

Avangart Furniture , Country Furniture , Modern Furniture ,

Furnniture Desing , Hoime Furniture , Office Furniture , Hotel Furniture

* * 1985'den beri mobilya sektöründe Bil Mobilya Dekorasyon markası'ile ev mobilyası katogorisinde başlayan firma, günümüzde ikinci kuşağın ev mobilyasına ilave olarak Mimalık Hizmetleri ile Ofis Mobilyası ve Otel Mobilyasını Lüksdecor Mobilya Dizayn markası ile hizmet vermektedir.

* * Bizler ürünlerimizi tasarımından, üretimine kadar bütün aşamalarda titizlikle hareket ediyor , işçiliği ve kaliteyi en büyük yatırımımız olarak görüyoruz..

* * Tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızla 100'ü geçkin üretim yerinde, 3000 Mobilya Ustası, Mimar, Tasarımcı ve Montör sizler için çalışıyor …

* *Luksdecor‘da sürekli güncellenen zengin 5.000 ürün koleksiyonu içinde her zevke uygun birçok seçenek yer almaktadır. Klasik, Avengart, Modern, Artdeco , Country tarz da sitillerle ; Ev, Ofis, Otel, Kafeterya, Bar , Metal Mobilyalar ürünlerini sizlere sunuyoruz.

* * Markamızı daha yükseğe ,rahatça çıkılabileceğini simgeleyen mekanınıza değer katacak modellerimizin çizgileri doğru açılar’dan kullandık Tasarımlarımızın ustalıkla birleştiği, enerjik görüntüsü ve rahat yapısının yanında, alternatifleriyle, mekanınızı farklı kombinasyonlarda dekore edebilmenizi sağladık.

** Her kombinasyonunda farklı mekanlar oluşturacağınız her noktasında rahat edeceğiniz size ve mekanınıza özel bir tasarımlar yaptık. 1985 den beri yaptığımız işler içinde ; Referanslarımız arasında ülkemizin bir çok Üst Makamı ve kişilerin bulunması ve ürünlerimizi yıllardır kullanması bize onur veriyor…

* * Yaşam alanlarımız, yani evimiz ya da iş yerimiz, ruhumuz için önemlidir. Kullandığımız renkler ve mobilya malzemeleri, kendimizi iyi hissetmemizi, rahatlamamızı sağlar hatta performansımızı arttırır. Ya da yanlış seçimler tam tersi etkide de bulunabilir..

* * Eğer evinize , kurumunuza göre uyacak mobilya ve mimarlık hizmetler istiyorsanız , profesyonel Usta , Mimar ekibimizle projenizi oluşturabilir , Size özel ürün , yüzlerce ürün çeşidi ile beraber evlere ve ofislere yaptığımız özel tasarım çalışmalarını sunabiliriz .

* * Ürünlerimiz : Ahşap ve derinin mükemmel uyumu ile zarafetin yeni sembolü…Size vaat ettiğimiz Luxury konfora kendinizi teslim edin .Şimdi rahatlık standardınızı doruğa taşıyoruz …

** Zarif ve farklı tasarımıyla, yumuşaklığı tekrar yorumluyor... Evinize ve ofisinizde konuklarınıza maksimum konforu tasarlıyoruz .

** Birçok amaçla kullanılabilecek mekanınızda, ahşap ve metal alternatifleriyle size ve konuklarınıza çok yönlü rahatlık sunacak modellerimizle tüm projelerinize uygun profesyonel hizmet vermeye hazı kıta gibi hazırız.

** Keyifli bir alışveriş için bilgisayar veya telefon başına geçip ,Online alışveriş sitemizde tüm kategorilerde 5.000 civarında modelle mekanınızın dekorasyonunuzu tamamlayıcı tüm ürünlerle sizleri bekliyor. Hayalinizdeki mobilyaya sahip olabilmek için web sitemizi daim ziyaret edebilirsiniz.

www.luksdecor.com piyasa fiyatından % 20 daha uygundur...

LÜKS MOBİLYALAR

İNDİRİMLİ MOBİLYALAR

METAL MOBİLYALAR

BAHÇE MOBİLYALARI

HEMEN TESLİM MOBİLYALAR

MOBİLYA AKSESUARLARI

DEKORASYON ÜRÜNLERİ

OFİS MOBİLYALARI

OTEL MOBİLYALARI ve DEKORASYONU

KAFE / BAR MOBİLYALARI ve DEKORASYONU

MUTFAK DOLAPLARI ve DEKOASYONLARI

BANYO DOLAP ve DEKORASYONLARI

KAPI MODELLERİ

TASARIM / MİMARLIK HİZMETLERİ

Opportunities