Luksdecor Mobilya Dizayn & Üretim Mimarlık Hizmetleri

1985'den beri mobilya sektöründe Mobilya Dekorasyon ev mobilyası ile başlayan firma, günümüzde ikinci kuşağın mobilyasına ilave olarak Ofis Mobilyası ve Otel Mobilyasını Luksdecor Markası ile hizmet vermektedir.

Bizler ürünlerimizi tasarımından, üretimine kadar bütün aşamalarda titizlikle hareket ediyor , işçiliği ve kaliteyi en büyük yatırımımız olarak görüyoruz..

Tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızla 100'ü geçkin üretim yerinde, 3000 Mobilya Ustası, Mimar, Tasarımcı ve Montör sizler için çalışıyor …

Klasik, Avengart, Modern, Country tarz da ; Ev, Ofis, Otel, Kafeterya, Bar ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Yaşam alanlarımız, yani evimiz ya da iş yerimiz, ruhumuz için önemlidir. Kullandığımız renkler ve mobilya malzemeleri, kendimizi iyi hissetmemizi, rahatlamamızı sağlar hatta performansımızı arttırır. Ya da yanlış seçimler tam tersi etkide de bulunabilir. Ahşap mobilyalar, doğallıklarıyla ve çeşitlilikleriyle iç dünyamızı yansıtırlar. Ve ruhumuzda olup bitenleri yansıtmak en temel ihtiyaçlarımızdandır.

Eğer evinize ,kurumunuza göre uyacak mobilya ve mimarlık hizmetler istiyorsanız , profesyonel Usta , Mimar ekibimizle projenizi oluşturabilir , Onlarca ürün çeşidi ile beraber çeşitli evlere ve firmalara yaptığımız özel tasarım çalışmalarını sunabiliriz .

Ürünlerimiz : Ahşap ve derinin mükemmel uyumu ile zarafetin yeni sembolü…Size vaat ettiği yumuşak dokunuş ve konfora kendinizi teslim edin Şimdi rahatlık standardınızı doruğa taşıyoruz …

Zarif ve farklı tasarımıyla, yumuşaklığı tekrar yorumluyor... Evinize ve ofisinizde konuklarınıza maksimum konforu sağlıyoruz .

Markamızı daha yükseğe ,rahatça çıkılabileceğini simgeleyen mekanınıza değer katacak modellerimizin çizgileri doğru açılar’dan kullandık Tasarımlarımızın ustalıkla birleştiği, enerjik görüntüsü ve rahat yapısının yanında, alternatifleriyle, mekanınızı farklı kombinasyonlarda dekore edebilmenizi sağladık.

Her kombinasyonunda farklı mekanlar oluşturacağınız her noktasında rahat edeceğiniz size ve mekanınıza özel bir tasarımlar yaptık. 1985 den beri yaptığımız işler içinde ; Referanslarımız arasında ülkemizin bir çok Üst Makamı ve kişilerin bulunması ve ürünlerimizi yıllardır kullanması bize onur veriyor…

Birçok amaçla kullanılabilecek mekanınızda, ahşap ve metal alternatifleriyle size ve konuklarınıza çok yönlü rahatlık sunacak modellerimizle tüm projelerinize uygun profesyonel hizmet vermeye hazırız.

Luksdecor‘da sürekli güncellenen zengin ürün koleksiyonu içinde her zevke uygun birçok seçenek yer almaktadır.

Online alışveriş sitemizde tüm kategorilerde 5.000 civarında modelle mekanınızın dekorasyonunuzu tamamlayıcı tüm ürünlerle sizleri bekliyor. Hayalinizdeki mobilyaya sahip olabilmek için http://www.luksdecor.com web sitemizi daim ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli bir alışveriş için bilgisayar veya telefon başına geçip, birçok ürün seçeneği arasında gezerek, fiyat ve model karşılaştırması yaparak beğendiğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.

Luksdecor.com piyasa fiyatından % 20 daha uygundur...

Opportunities