HAKKIMIZDA : 

Lüksdecor Mobilya Dizayn & Mimarlık Hizmetleri

* * 1985'den beri mobilya sektöründe Bil Mobilya Dekorasyon markası'ile ev mobilyası katogorisinde başlayan firma, günümüzde ikinci kuşağın ev mobilyasına ilave olarak Mobilya  Mimalık Hizmetleri ile beraber , Metal Mobilyalar , Ofis Mobilyaları Cafe Bar Mobilyaları Bahçe Mobilyaları ve Otel Mobilya Dekorasyonlarını  Lüksdecor Mobilya Dizayn markası ile hizmet vermektedir.

* * Lükdecor Mobilya Dizayn konusunda uzman mimarlarlarla çalışmaktardır. Özel projenizi çizer. / Projelerinizin tasarımlarını yapar / Projelerinize özel mobilya üretimi''de yapar.Bir mekan için gerekli olabilecek her tür mobilya tasarımı, mekana ve kişiye göre özgün tasarlar ... Müşteri için yapılan projeler , özel tasarımlar modeller İstenilen şekilde Fabrikada üretilir , %100 garantili Türkiye'nin Tüm İllerine  teslim edilir..

Mobilya sektöründe, Tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızla 100'ü geçkin üretim yerinde, 3000 Mobilya Ustası, Mimar, Tasarımcı ve Montör sizler için çalışıyor.

* * Bizler ürünlerimizi tasarımından, üretimine kadar bütün aşamalarda titizlikle hareket ediyor , işçiliği ve kaliteyi en büyük yatırımımız olarak görüyoruz..Sürekli güncellenen zengin 250 Mobilya Katagorisi 5.000 ürün koleksiyonu içinde her zevke uygun birçok seçenek yer almaktadır. Klasik, Avengart, Modern, Artdeco , Country tarz da sitillerle ; Ev, Ofis, Otel, Kafeterya, Bar , Metal Mobilyalar ürünlerini sizlere sunuyoruz.

* * Markamızı daha yükseğe ,rahatça çıkılabileceğini simgeleyen mekanınıza değer katacak modellerimizin çizgileri doğru açılar’dan kullandık Tasarımlarımızın ustalıkla birleştiği, enerjik görüntüsü ve rahat yapısının yanında, alternatifleriyle, mekanınızı farklı kombinasyonlarda dekore edebilmenizi sağladık.

** Her kombinasyonunda farklı mekanlar oluşturacağınız her noktasında rahat edeceğiniz size ve mekanınıza özel bir tasarımlar yaptık. 1985 den beri yaptığımız işler içinde ; Referanslarımız arasında ülkemizin bir çok Üst Makamı ve kişilerin bulunması ve ürünlerimizi yıllardır kullanması bize onur veriyor…Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki  Kalite = Müşteri Memnuniyetidir.

* * Eğer evinize , kurumunuza göre uyacak mobilya ve mimarlık hizmetler istiyorsanız , profesyonel Usta , Mimar ekibimizle  size projenizi oluşturabilir , Özel ürün ,tasarlayabilir yüzlerce ürün çeşidi ile beraber evlere ve ofislere yaptığımız çalışmalarını sunabiliriz .

** Zarif ve farklı tasarımıyla, yumuşaklığı tekrar yorumluyor... Evinize ve ofisinizde konuklarınıza maksimum konforu tasarlıyoruz .

** Birçok amaçla kullanılabilecek mekanınızda, ahşap ve metal alternatifleriyle size ve konuklarınıza çok yönlü rahatlık sunacak modellerimizle tüm projelerinize uygun profesyonel hizmet vermeye hazır kıta gibi hazırız.

** Keyifli bir alışveriş için bilgisayar veya telefon başına geçip ,Online alışveriş sitemizde tüm kategorilerde 5.000 civarında modelle mekanınızın dekorasyonunuzu tamamlayıcı tüm ürünlerle sizleri bekliyor. Hayalinizdeki mobilyaya sahip olabilmek için web sitemizi daim ziyaret edebilirsiniz.

www.luksdecor.com piyasa fiyatından daha uygundur...

Fırsatlar