Luksdecor Mobilya Dekorasyon ve Üretim Mimarlık Hizmetleri

MOBİLYA TASARIM, İMALAT HİZMETİ, İÇ MİMARİ KONSEPT, PROJE HİZMETİ :

Konusunda uzman mimarlarımız tarafından yeni bir mekana geçmeden önce o mekanın uygunluğunun değerlendirilmesi için yerinde yapılan çalışmalardır.


Mekanlar için piyasa ve yönetmeliklere ilgili ihtiyaç duyulan diğer tüm yönetmeliklere göre irdelenirken, diğer yandan mekan sahibi işletmecinin istek ve ihtiyaçları değerlendirilip mekanın buna uygunluğu konusunda müşteriye fizibilite, yaklaşık maliyet ve program verilir.

Bir mekan için gerekli olabilecek her tür mobilya tasarımı, o mekanın konseptine özgün olarak tasarlanır.

İstenilen renk ve dokuda atölyemizde üretilen mobilyalarımız, düşünülen mekanın durum tespiti yapılarak rölöve projeleri hazırlanır. İhtiyaç listeleri ile konusundaki tecrübeleri doğrultusunda fonksiyon şemasına göre alternatifli konsept projeler hazırlanır.

Fonksiyon belirlenmesi, genel yerleşim ve mekan yapılanması konularının netleştiği konsept projeler, kendini tekrar etmeyen, özgün, çağdaş, sıradışı ve fonksiyonel tasarımlar ile uygulamaya yönelik projelerin temelini oluşturur.

MİMARİ – İÇ MİMARİ UYGULAMA PROJE HİZMETİ :

Onaylanmış konsept proje doğrultusunda mekanın ihtiyacı olabilecek tüm alt yapı ve üst yapı projeleri uygulamaya yönelik olarak hazırlanır.

Anahtar teslim proje ve uygulama hizmeti ; Profesyonel mimari kadromuz dekorasyon konusunda tecrübeli uygulama ekiplerimiz ile hayalinizdeki mekanı A’dan Z’ye tüm ayrıntılarıyla ilgilenip gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sizlerle yapılan koordineli çalışmalar sonucunda, kısa sürede konsept ve uygulama projeleri oluşturulur.

Hazırlanan şantiye programına uygun olarak organize edilen ekiplerimiz ile proje hayata geçirilir. Kaliteli hizmet anlayışımız; özgün konsept yaratmak, kaliteli işçilik, ve söz verilen sürede iş teslimi yapmaktır.

Luksdecor tek bir kaynaktan proje ve uygulama önerir. Bu yöntem tasarım ve inşaat programlarının birleşmesine olanak sağlar.

Tasarım safhasında mimarlarımız alışmakta olduğu alanında uzman yüklenici firmalar ve bunların kusursuz organizasyonu ile firmamız bitirdiği tüm projeleri “Müşteri Memnuniyeti” ile teslim etmiştir.

MEKANA ÖZEL MOBİLYA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ :

Bir mekan için gerekli olabilecek her tür mobilya, o mekanın konseptine özgün olarak tasarlanır. İstenilen renk ve dokuda atölyemizde üretilen mobilyalarımız, özel mekanizma ve aksesuarları ile, kalite ve konfor farkını hekimlerimize senelerce yaşatır.

Mobilyaların tasarım ve imalat hizmetleri Firmanın kurumsal kimliğine uygun, mekana göre özel olarak tasarlanır.

DEKORASYONUN dikkat çekici ve işlevsel olmalarının yanı sıra işletmenin güvenin ve doğru seçimin ilk izlenimini oluşturacaktır. Müşteriler mekana girdiği ilk saniyeler mekan hakkındaki ilk izlenimlerinin oluştuğu süredir. Bu izlenimi etkileyecek kurumsal kimlik, farklı tasarımı ile ön plana çıkmalıdır.

Tüm dekorasyon ve mobilya modellerin konseptin devamı olarak seçilen malzemelerden Çözüm ortaklarımız fabrikalarında veya imalat atölyelerimizde üretilerek montajı yapılır.

Lüksdekor Mobilya Dekorasyon & Mimarlık , Tasarım , Üretim Hizmetleri

www.luksdecor.com

Tel : 0850 302 23 20 Tel : +90 216 606 49 79

E-mail : info@luksdecor.com

Opportunities