Ölçüye Göre Köşe Koltuk Takımları

20/08/2020
by Lüksdecor Mobilya

ÖLÇÜYE GÖRE KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI

Her odaya standart köşe takımı uydurmanız zordur.Genelde piyasalardaki kol tarafları denk gelmez.Kısa tarafı , Uzun tarafı ölçülerinde dolayı denk gelmez 

Yine ölçüye göre köşe takımları tercih ettiğinizde de; isteğinize uygun tasarımlarımızı İç Mimar Tasarımcılarımızla sizlere sunuyoruz.


Vereceğiniz ölçüye göre köşe koltuk takımları ruhunuza ve zevkinize hitap ederken tasarlanan mobilyalarımız salonunu ferah ve iç açıcı yapacaktır.

 

ÖLÇÜYE GÖRE KOLTUK TAKIMLARI

Bir evde ailenizle zaman geçirdiğiniz en önemli yer salonlar, oturma odalarıdır. Dolayısıyla oturma odalarınız ve salonunuz için en güzel dekorasyonu bulmaya koyulursunuz.

Piyasaya çıktığınızda Evler küçülmüşken , Mobilyalar büyük yapılmaktadır. Hazır aldığınız ürünler kollar kalı,derinliği fazla eni uzun kanepeler var..Bu tip ürünşerle salonunuzun tamamen mobilya ile kapanmış , Mobilyalarla sıkışmıs bir hal almakta.

 Biz işte tam da burada devreye giriyoruz. Vereceğiniz ölçüye göre koltuk takımları ruhunuza ve zevkinize hitap ederek tasarlanan mobilyalarımız salonunu ferah ve iç açıcı yapacaktır.


ÖLÇÜYE GÖRE KOLTUK TAKIMLARI


KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI


İNDİRİMLİ KOLTUK TAKIMLARI


Blog