Ölçüye Göre Ev Dekorasyonları

16/08/2020
ile Lüksdecor Mobilya

Ölçüye Göre Ev Dekorasyonları

Ev, kişilerin barınma ve benzeri tüm ihtiyacını karşılayan, aile yaşamı açısından vazgeçilmez bir refahlık ve huzur mekânıdır. Yatak odasından salonuna, oturma odasından mutfağına kadar evin hemen her alanı, genel olarak evde yaşayanların beğeni, istek ve zevklerine göre dekore edilmektedir. Beğeni ve bütçeye göre ev ortamının dizayn edilmesine verilen ad olan ev dekorasyonu, tarihin her döneminde zamana bağlı olarak önemli bir yer edinmiş ve gelişim göstermiştir.

Günümüzde kişilerin hoşlandığı tasarımların evdeki ölçüye göre ev dekorasyonları haline gelmesi, yıllarını mobilya sektörüne adamış usta ellerin çalışmaları ile son yüksek kalite  halini halini almıştır.

Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen ev dekorasyonunda, Modellerle renk bütünlüğü ön plana çıkıyor.

Sadece  ürünlerimizin rengi ve metaryalleri  değil, ölçüye göre ev dekorasyonu da  sizlerin; kendinden bir parça yansıtmanızı sağlar.  İyi bir ev dekorasyonu için doğru ölçüler ve  o ölçülerin doğru ellerde kullanılarak işlenip, kaliteli ürünlerin ortaya çıkması gerekmektedir. Biz tüm bunları yaparken önceliğimiz; olması gereken ebatların ürünlerimize işlenip, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağlanmasıdır.. 

Ölçüye Göre Ev Dekorasyonları Ev Dekorasyonları Nasıl Olmalıdır ?

Çok güzel ev dokorasyonları için ,Az eşya kullanın!  

Mekanınızın ölçülerine göre mobilya kullanın...Çok hacimli Mobilyalar kullanmayın..

 Genellikle açık renkler dekorasyonunda ve mobilya seçiminde açık renk tonları ortama ferahlık katar.

Dekorasyonlarda ,Ev aksesuarları, dekorasyonu tamamlayan parçalarlardır

 Ev aksesuarlarında mobilya renklerine konbinasyon lüks dekorasyon havası verecektir.

Her ne kadar birbirinden farklıymış gibi olsalar da göreceksiniz ki, doğru ve işlevsel tasarım aslında aynı prensiplere dayanıyor. Bunların başında da mekana uygun, birbirine uyumlu parçalar seçmek geliyor. Örneğin döşemesi, halısı, perdesi birbirine uyumlu, odayı daraltmayacak sıkmayacak olmalıdır..

Salon, evin en çok zaman geçirilen alanlarından birisidir. Ortak kullanım alanlarında modern bir görünüm yakalamak için az eşya kullanmaya özen gösterin.

Peki, modern ev dekorasyonu nasıl olmalı biliyor musunuz? İşte 2020 yeni trendlerde sektörde 35 yıllık tecrübe ile Lüksdecor Mobilya Dizayndan modern ev dekorasyonu örneklerine bakın... 

Eviniz için  hayalinizdeki ölçüye göre ev dekorasyonları  için İlginç dekorasyon fikirleri öneriler için İç Mimarlarımızın deneyimleri  tecrübelerinin vereceği içeriği size kesinlikle yardımcı olacaktır!

.Ölçüye Göre Ev Dekorasyonları Fikirleri  

Blog Sayfaları