Giriş Hol Mobilya / Portmanto Dekor

19/08/2020
by

GİRİŞ HOL MOBİLYA / PORTMANTO DEKOR

Evlerimizin giriş holü hem kendimizin hem de konuklarımızın eve ilk giriş yaptıkları mekanlardır. Kendimiz adına en huzurlu olduğumuz alanımıza giriş iken, konuklar adına ise ilk izlenimin oluştuğu mekanlar olma özelliğine sahiptirler.


Giriş Hol Mobilya larda Şık, temiz, mümkün olduğunca ferah bir giriş holü son derece davetkar bir görünüm sağlarken; dağınık, sıkıcı, iyi ışık almayan veya iyi aydınlatılmamış bir giriş hol ise insanı itebilir ve sevimsiz duygular uyandırabilir.


Portmanto Dekor İlk izlenim insanda olduğu gibi, evde de son derece önemlidir, zira ilk izlenimden edinilen görüş evin kalanı hakkında da kişiye bilgi vermektedir.


Giriş holünün mobilyaları ile iyi dekore edilmesi ilk izlenim açısından önemlidir. Ancak hol aynı zamanda son derece işlevsel de olmalıdır. Eve giriş çıkış yaptığımız, üst giysilerimizi ve ayakkabılarımızı giyip çıkardığımız ve hatta tüm bu günlük eşyaları depoladığımız alanlar da birçok evde hollerdir. Dolayısı ile, şık ve ferah bir hol dekorasyonu yapmaya çalışırken mekanın işlevselliğini de göz ardı etmemek gerekir.


 Işlevsel Portmantolar ve modern 2020 trendlerini kapsayan giriş hol dizaynları için Lüksdecor sayfamıza bakın. Giriş Hol Mobilya / Portmanto Dekorları için Konusunda uzman tecrübeli İç Mimarlar larımızdan destek alabilirsiniz..


LÜKS PORTMENTO / GİRİŞ HOL MODELLERİ Lüks


.

Recent posts

WhatsApp
Merhaba .
Size nasıl yardım edebiliriz. ?
Mesaj Gönder >