Asta Kabartmalalı Dekorasyon

24760.00 TL
445
11 item(s)
+
  • Taksit Seçenekleri

Mağaza mağaza gezmenize, günler ve haftalar harcamanıza artık gerek yok.

Luksdecor uzun yıllardır bir çok firmaya ve kişiye Lüks Ev Mobilyası , Ofis Mobilyası , Restaurant , Cafe , Otel Mobilyası Dekorasyonları projelerini , ürün tasarımlarını yapmıştır.

Konusunda uzman Fason olarak çalıştığımız piyasanın en kaliteli Fabrika ,Atölye ve Ustaları ile lüks mobilya ürünlerini sunmaktayız.

Tek yapmanız gereken beğendiğiniz modeli stok kodunu , adetleri ile bize ulaştırmanız….

Seçtiğiniz ürünleri istekleriniz doğrultusunda modelleri en kısa sürede fiyat teklifi tarafınıza iletilir.

Size uygun olan ödeme koşulları doğrultusunda , dilerseniz kredi kartı taksit seçeneği ile, dilerseniz banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

 

CİNSİ AD ÖLÇÜSÜ RENK
       
       
       
       
       
       
       

 

CİNSİ AD BİRİM F TOPLAM
       
       
       
       
       
       
    G TOPLAM  

 

KARGO, TESLİMAT ve MONTAJ HİZMETLERİ :

Teslimat :

Türkiye genelinde teslimat ve montaj işlemleri anlaşmalı olduğumuz kurumsal lojistik firmaları aracılığıyla sigortalı olarak taşınmaktadır.

Montaj :

Ürünlerimizin kurulum ve Montaj hizmeti Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

MOBİLYA TASARIM , İMALAT HİZMETİ İÇ MİMARİ KONSEPT PROJE HİZMETİ :

Konusunda uzman mimarlarımız tarafından, hekimlerimiz yeni bir mekana geçmeden önce o mekanın uygunluğunun değerlendirilmesi için yerinde yapılan çalışmalardır.

Bir mekan için gerekli olabilecek her tür mobilya tasarımı, o mekanın konseptine özgün olarak tasarlanır. İstenilen renk ve dokuda atölyemizde üretilen mobilyalarımız, düşünülen mekanın durum tespiti yapılarak rölöve projeleri hazırlanır. İhtiyaç listeleri ile ofisimizin dental klinik konusundaki tecrübeleri doğrultusunda önerilerinin harmanlanması ile oluşturulan fonksiyon şemasına göre alternatifli konsept projeler hazırlanır. Fonksiyon belirlenmesi, genel yerleşim ve mekan yapılanması konularının netleştiği konsept projeler, kendini tekrar etmeyen, özgün, çağdaş, sıradışı ve fonksiyonel tasarımlar ile uygulamaya yönelik projelerin temelini oluşturur.

 

MİMARİ – İÇ MİMARİ UYGULAMA PROJE HİZMETİ :

Onaylanmış konsept proje doğrultusunda mekanın ihtiyacı olabilecek tüm alt yapı ve üst yapı projeleri uygulamaya yönelik olarak hazırlanır.

Anahtar teslim proje ve uygulama hizmeti ; Profesyonel mimari kadromuz dekorasyon konusunda tecrübeli uygulama ekiplerimiz ile hayalinizdeki mekanı A’dan Z’ye tüm ayrıntılarıyla ilgilenip gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sizlerle yapılan koordineli çalışmalar sonucunda, kısa sürede konsept ve uygulama projeleri oluşturulur.

Hazırlanan şantiye programına uygun olarak organize edilen ekiplerimiz ile proje hayata geçirilir.

Kaliteli hizmet anlayışımız; özgün konsept yaratmak, kaliteli işçilik, ve söz verilen sürede iş teslimi yapmaktır.

Luksdecor tek bir kaynaktan proje ve uygulama önerir. Bu yöntem tasarım ve inşaat programlarının birleşmesine olanak sağlar.

Tasarım safhasında mimarlarımı alışmakta olduğu alanında uzman yüklenici firmalar ile bunların kusursuz organizasyonu ile firmamız bitirdiği tüm projeleri “Müşteri Memnuniyeti” ile teslim etmiştir.

 

At the same price!